WorldBox

Zacznij odliczanie

0
DNI
0
GODZIN
0
MINUT
0
SEKUND
Black Friday

Zaczynamy 29.11.2019

weź udział w black friday

Czym jest Black Friday?

Black Friday to dzień największych wyprzedaży w roku. Czarny Piątek przywędrował do Europy aż z Ameryki i do końca nie wiadomo, jaka jest historia powstania tego zakupowego święta. Istnieje kilka hipotez, jedna z nich mówi, że nazwa Black Friday pochodzi z ksiąg rachunkowych amerykańskich sklepów. To właśnie tego dnia właściciele sklepów odnotowali pierwsze od długiego czasu zyski, które do ksiąg zapisywali czarnym kolorem. W ten sposób odróżniały się od widniejących notowanych strat zapisywanych kolorem czerwonym. Czarny Piątek wypada zawsze w pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia i utożsamiany jest z początkiem sezonu zakupów przedświątecznych. W tym roku zakupowe szaleństwo wypadnie 29 listopada.

Black Friday w WorldBox

Już teraz przygotowujemy dla Ciebie najlepsze promocje, by Czarny Piątek był dniem tanich zakupów. Przygotuj się na wyjątkowe okazje! Potrzebujesz nowych butów, bluzy, a może myślisz już o prezentach świątecznych? Już 29 listopada tysiące produktów dostępnych w naszym sklepie będziesz mógł kupić w wyjątkowych cenach. Buty, odzież i akcesoria marek takich jak Nike, adidas czy Reebok będą dostępne na wyciągnięcie ręki.

Black Friday świętujemy nie tylko w Internecie. Tego dnia zakupowe szaleństwo ogarnie także nasze sklepy stacjonarne w miastach: Gdańsk, Łódź, Kraków, Poznań, Warszawa i Wrocław.

Jeśli jednak przegapisz Black Friday – nic straconego! Zaraz po Czarnym Piątku pojawi się kolejne zakupowe szaleństwo, czyli Cyber Monday! Tego dnia będą czekały na Ciebie nowe promocje! Bez wychodzenia z domu, na spokojnie zrobisz zakupy w promocyjnych cenach.

Nie przegap tych dni z wyjątkowymi ofertami specjalnie dla Ciebie!

Zaznacz Black Friday i Cyber Monday w kalendarzu i nie przegap tych dni z fantastycznymi ofertami dla Ciebie!