Your sneaker world

Koniec lata nie musi być smutny. Pożegnaj wakacje z akcją Worldbox Treasure powered by Reebok

Chyba wszyscy ubolewamy nad tym, że wielkimi krokami zbliża się koniec wakacji. Ciepłe i słoneczne lato zmierza ku końcowi, a my wejdziemy w tę gorszą, deszczową i wietrzną porę roku, czyli jesień. Część z Was skończyła już urlopy, a niektórzy powoli myślą o początku roku szkolnego.

Aby umilić Wam te ostatnie chwile lata, Worldbox wspólnie z marką Reebok organizuje jedyną w swoim rodzaju grę miejską, której przebieg z uśmiechem na ustach będziecie wspominać, aż do kolejnych wakacji. WORLDBOX TREASURE to zabawa, w której do zgarnięcia jest 21 nagród o wartości nie mniejszej niż 3000 zł każda! W skład nagród wchodzą między innymi buty marki Reebok, ubrania, oraz vouchery do wykorzystania w WORLDBOX na dowolne produkty z naszej oferty.

WORLDBOX TREASURE REEBOK

Celem gry miejskiej, jest odnalezienie 12 ukrytych na terenie Gdańska spotów z unikalnymi kodami QR. Dnia 28.08.2021 dokładnie o godzinie 12:00 zaloguj się na stronie https://worldboxtreasure.pl/ aby otrzymać dostęp do swojej unikalnej trasy podróży. Po starcie jak najszybciej znajdź wszystkie ukryte spoty i spróbuj wygrać jedną z nagród! Gra toczyć się będzie na stronie internetowej, a Ty nie musisz ściągać żadnej aplikacji, aby wziąć w niej udział!

Potrzebujesz jedynie telefonu z dostępem do internetu i aparatem, który będzie w stanie zeskanować ukryty kod QR.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie: https://worldboxtreasure.pl/

Pamiętajcie o zasadach fair play! Życzymy powodzenia i udanej zabawy!

Dodano do ulubionych