Majówkowy e-turniej CyberWolves & Worldbox

Majówkowy e-turniej CyberWolves & Worldbox


Majówka to czas, kiedy na dobre rozpoczyna się sezon na szczupaka, rozpalają się pierwsze grille, wyciągamy swoje rowery. To świetny moment, aby w wolnym czasie skupić się na sobie i zapewnić sobie ogrom rozrywki, ale i odpoczynku!

Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi duet - CyberWolves oraz WorldBox, który wspólnymi silami organizuje turniej gamingowy. Rozgrywki toczyć się będą w ramach kultowego tytyłu – Counter Strike: Global Offensive - wieloosobowej strzelanki pierwszoosobowej, stworzonej i wydanej przez Valve Corporation i Hidden Path Entertainment. Tej gry chyba nie musimy specjalnie przedstawiać, żadnemu fanowi gejmingu, prawda?

Do majówkowego e-turnieju organizowanego przez CyberWolves & Worldbox dołączyć może każdy, ale uwaga! Są jednak pewne ograniczenia - liczba możliwych składów to 256. Co to oznacza dla uczestników? Aby nie przegapić możliwości rejestracji, zgłoś się jak najszybciej!

Na drużyny, które wezmą udział w gejmingowej Majówce z WorldBoxem, czekają nagrody w wysokości 1 000 złotych oraz vouchery do wykorzystania w Worldbox!

Rejestracja rusza 25 kwietnia od godziny 10:00 i trwa do 1 maja do godziny 20:00 na oficjalnej stronie zawodów w serwisie FACEIT. Nie czekaj i zapisz się ze swoimi znajomymi już dziś! ----> https://bit.ly/turniej_worldbox

 

Najnowsze info

Buty męskie Nike – nowości, premiery w Worldbox

Sprawdź!

czytaj więcej >

New Balance 237 – poznaj nowy, uniwersalny model sneakersów

Sprwadź modny klimat retro

czytaj więcej >

Jakie buty na co dzień wybrać? Sprawdzone modele sneakersów.

Sneakersy to dziś nieodłączny element mody ulicznej

czytaj więcej >

Historia powstania kultowej streetwearowej marki The Hundreds

Podróż do Miasta Aniołów – narodziny The Hundreds

czytaj więcej >