Nie wiesz, co to za kicks?

Odszukaj wymarzone sneakersy jednym zdjęciem!

Świat sneakersów to setki premier każdego miesiąca, które odbywają się nieprzerwanie od wielu lat. Weźcie pod uwagę, że powstanie niemieckiej marka adidas datuje się na 1924 rok, a taki Brooks czy Karhu produkują obuwie od grubo ponad 100 lat. Na przestrzeni tego czasu do sprzedaży trafiły miliony, jak nie miliardy najróżniejszych modeli kicksów, o przeróżnym zastosowaniu w kilkunastu, a nawet jak w przypadku kultowych AF-1, których historię poznacie tutaj tysiącach kolorystyk. Jesteśmy pewni, że nawet zagorzali fani sportowego obuwia posiadający ogromną, zgłębianą latami wiedzę na ich temat nie są w stanie wymienić nawet części z nich, a o wszystkich nie ma nawet mowy.

Natłok bieżących premier powoduje to, że nie każdy z Was jest w stanie śledzić je wszystkie. Oczywiście z pomocą przychodzą takie sneakersowe, streetwearowe, czy lifestyleowe portale, jak www.tenisufki.eu gdzie możecie zgłębiać wiedzę, ale i to może okazać się niewystarczające. Zapewne niejednokrotnie podczas spaceru, w tramwaju, czy nawet filmie, czy magazynie widzieliście interesujące sneakersy, będące dla Was wielką niewiadomą. Godziny szukania w sieci nie dały zadowalających efektów, a z czasem zupełnie zapominaliście, jak w ogóle wyglądają, prawda?

Problem ten udało nam się rozwiązać, wprowadzając na stronie nową funkcjonalność 'Szukaj Zdjęciem', której ikonę znajdziecie w prawym górnym rogu witryny. Cały mechanizm działania jest banalnie prosty i poniżej przedstawimy Wam go w dosłownie trzech krokach:

 

1.Wejdź na naszą stronę www.worldbox.pl

2.Wybierz ikonę aparatu

 

3.Załaduj zdjęcie i wyszukaj.

 

Dodatkowo załączamy krótkie instruktażowe wideo, które pomoże wam ustalić co to za buty.

 

Teraz, kiedy opcja 'Szukaj Zdjęciem' jest pod ręką, a Wy zawsze będziecie wiedzieli, co to za kicks!

Najnowsze info

Turbokolor nowa marka w Worldbox

Kultowa streetwearowa marka z Polski

czytaj więcej >

Najciekawsze walentynkowe prezenty dla fanów streetwearu i sneakersów.

<3

czytaj więcej >

Jakie męskie sneakersy na początek?

5 klasycznych modeli butów z historią

czytaj więcej >

Historia Vans

Poznaj historię kultowej marki Vans

czytaj więcej >