Daddy Shoes

Daddy Shoes
Filtrowanie
 • Wybrane filtry
  • Mężczyzna
  • Obuwie
  • Daddy Shoes
 • Sortowanie
 • Kategoria
 • Płeć
 • Marka
 • Rozmiar
 • Kolor
 • Cena
  od
  do

Daddy shoes męskie
 

Daddy shoes to buty, które u jednych wzbudzają zachwyt, a u innych uprzedzenie. Jednak trzeba przyznać, że moda na ugly sneakers trwa od kilku sezonów i ma się dobrze. Charakterystyczne buty na grubej podeszwie przykują wzrok przechodniów oraz wyróżnią każdą stylówkę. Ugly sneakers odnajdą się w wielu stylizacjach, ubierzesz je do dresów, jeansów a nawet sportowej marynarki.
 

Co przyczyniło się do tego, że daddy shoes zdominowały streetwear? Po pierwsze tęsknota za modą lat 80., 90. i tym, co nosili nasi ojcowie. To wtedy tak naprawdę powstawały pierwsze buty, które dziś są nazywane dad shoes. Masywne buty sportowe były na tyle uniwersalne, że pozwalały ojcom zarówno pracować w nich w ogrodzie, jak i ubrać je, gdy wychodzili do sklepu na zakupy.
 

Kolejnym czynnikiem, który przyczynił się do wzrostu popularności ugly sneakers to coraz większy wpływ mody high fashion na modę codzienną i na odwrót. Jako przykład tego wpływu możemy podać kolaboracje producentów obuwia sportowego z wybitnymi projektantami – między innymi współpraca Rafa Simmonsa i niemieckiego adidasa.
 

Pojawienie się masywnych butów na światowych wybiegach sprawiło, że takie marki jak Nike, adidas czy New Balance postanowiły odświeżyć brzydkie buty sprzed lat, nadać im nowe rysy i dodać nowoczesne technologie. Wszystkie te zabiegi sprawiły, że brzydkie buty popularnych sportowych firm stały się modne, a także wygodne, dzięki czemu zaczęły konkurować z butami popularnych butików modowych. Choć będzie ciężko wygrać im ze znanymi butami hiszpańskiej marki Balenciaga. Buty Balenciaga Triple S to najpopularniejsze buty w stylu ugly sneakers na świecie.
 

Męskie daddy shoes w Worldbox
 

Dziś, w 2020 roku każda z wiodących, sportowych marek posiada w swoim asortymencie buty daddy shoes. Tatuśkowe buty na grubej podeszwie to nie zawsze po prostu brzydkie sneakersy, jak wspomniane buty Balenciaga.
 

adidas dad shoes męskie, które zasługują na uznanie nie tylko przez to, że są brzydkie, to zdecydowanie adidas Ozweego męskie wyróżniające się ciekawym, futurystycznym designem i doskonałą amortyzacją Adiprene. Inne chunky sneakers adidasa to na przykład adidas Yung-1 męskie i adidas Yung-96
 

Nike w swojej kolekcji ma model Nike Monarch IV - uważany jest on za najbardziej daddy ostatnich lat. Gdy spojrzymy na te skórzane buty na grubej podeszwie - mamy przed sobą klasyczne brzydkie buty w stylu lat 80. i 90. Z nowszych sneakersów daddy shoes Nike warto zwrócić uwagę choćby na Nike Zoom 2K męskie.
 

Nieważne, czy chcesz podążać za modą na brzydkie buty, czy zależy Ci na wygodzie - na naszej stronie Worldbox.pl znajdziesz ogromny wybór butów w stylu daddy shoes, nie tylko wspomnianych wyżej marek adidas i Nike, ale również takich jak Fila, New Balance i Puma. Zaglądaj do nas regularnie, ponieważ bardzo często możesz kupić ten modowy fenomen, jakim są ugly sneakers, w promocyjnej cenie!

Dodano do ulubionych